HATSAN
Gladius
Trophy
AT44-10Dominator 200W


125 Sniper Camo


125 TH


100X Torpedo


80


7055SStriker 1000XStriker 1000SStriker EdgeStriker Edge Moonshine25 SuperCharger
25 SuperTact
Turecké vzduchovky s energiou na ústí hlavne tesne pod zákonom stanovenú maximálnu hodnotu 15 J dodávame so svetlovodivými mieridlami Truglo s mikrometrickým nastavením. Kvalitná drážkovaná hlaveň umožňuje presnú streľbu, ku ktorej tiež prispievajú plne nastaviteľná spúšť Quattro a systém proti otrasom. Drevené pažby sú vyrobené z tureckého orecha. Okrem klasických pružinových piestov dodávame niektoré modely so vzduchovým piestom Vortex, ktorý za mierny príplatok prináša rad praktických výhod uvedených nižšie. Vzduchové pištole Hatsan sú menej výkonné ako dlhé vzduchovky, zato však sú oveľa kompaktnejšie, čo umožňuje napríklad streľbu na škodcov v stiesnených priestoroch. Aj vzduchové pištole sú vybavené v šere veľmi dobre viditeľnými svetlovodivými mieridlami. Vzduchovky PCP dovážame väčšinou na objednávku s dobou dodania 2 - 7 mesiacov.

Vzduchovky Hatsan distribuujeme do slovenských predajní viac ako 10 rokov. Držíme skladom množstvo náhradných dielov, vrátane hlavných pružín a tesnení. Pre streľbu na väčšie vzdialenosti odporúčame montáž zameriavacieho ďalekohľadu, napríklad značky Nikko Stirling.

Viac informácií nájdete v našom e-shope alebo na www.hatsan.com.tr

Prečo vzduchové piesty Hatsan Vortex?Môžu byť použité vo väčšine vzduchoviek Hatsan. Pracujú s obyčajným vzduchom. Existuje niekoľko typov priradených k rôznym modelom vzduchoviek (prehľad je uvedený na stránke Hatsan). Ich vývoj a výroba prebiehajú priamo u výrobcu vzduchoviek.


Prednosti vzduchoviek s piestami Vortex:


Niektoré modely vzduchoviek HATSAN: